Tam Üyelik Nedir ?

Deneme süresi bittikten sonra, Bordro Yönetim Sistemi'nin, Bordro Hesaplamak dışındaki tüm özelliklerini kullanabilirsiniz. Yeni personneller kaydedebilir, tanım tablolarını doldurabilir; Temel Ücret Bordrosu, Asgari Geçim İndirimi (AGİ) ve Kıdem İhbar Tazminatları hesaplamaları yapabilirsiniz. Bu üyelik tipine Ücretsiz Üyelik diyoruz.
Bordro hesaplamaları yapabilmek için Tam Üye olmanız gerekmektedir. Tam Üye olmak için lütfen aşağıdaki tablodan size uygun olan tam üyelik süresine ait ödemeyi, ilgili ödeme linkine basıp tamamlayınız. Ödemenizi iyzico güvencesiyle, gönül rahatlığı ile yapabilirsiniz.
Dikkat: Lütfen kredi kartı tam üyelik bedelinizi ödedikten sonra, admin (at) BordroHesapLA.com adresine e-posta ile, ödeme yapan kişinin ad ve soyadını, tam üyelik süresini ve ödemenin hangi kullanıcı için yapıldığını bildiriniz. E-posta ile bildirim yapılması önemlidir; aksi takdirde ödemenin hangi kullanıcı için yapıldığını bilemeyiz. E-postanız bize ulaştıktan sonra tam üyeliğiniz açılır. Zaten tam üye iseniz; ödeme yaptığınız süre mevcut sürenize ilave edilir.
Ödemenizi havale/eft yöntemi ile yapmak istemeniz durumunda; banka hesap numarası istemek için lütfen admin (at) BordroHesapLA.com adresine e-posta gönderiniz.
  • Lisans, Kurulum, Güncelleme ve Bakım Ücreti Yok.
  • Mevzuatta Bir Değişiklik Olduğunda Parametreler Otomatik Olarak Güncellenir.
  • Kullandığın Kadar Öde.
  • Tam Üye Olmadığın Sürelerde Bilgilerin Silinmez; muhafaza edilir.
  • 12 Ay Tam üye olan herkese
    Bordro Hesaplama Excel Programı
    hediye edilecektir.